Het tel- en fluitschema voor de 2e helft van het seizoen. Bij verhindering zelf voor een vervanger zorgen!

Voor het meest actuele wedstrijd overzicht kijk je op de Nevobo site.

Wedstrijdschema Senioren / Jeugd A-B-C   2e helft seizoen 2017 - 2018
 
Dames 1 en Heren 1 hebben als vaste tellers Helen Verhees en Pierre Janssen. Bij verhindering zelf voor vervanging zorgen.
 
DatumTijdTeam thuisTeam uitScheidsrechter/Teller
? ? HPJ Stravoc MB 1 S'62 MB 1    
           
13-01-2018 12:30 HPJ Stravoc MB 2 Bach SV MB 1 D3 D3
13-01-2018 14:30 HPJ Stravoc MC 1 VC Limac MC 1 D2 MB2
13-01-2018 14:30 HPJ Stravoc DS 3 BVC Holyoke DS 1 H2 MB2
13-01-2018 16:30 HPJ Stravoc HS 2 Revoc/VCB HS 3 D1 MC1
13-01-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 2 VCE/PSV DS 1   D3
13-01-2018 17:00 VC HERO DS 3 HPJ Stravoc DS 4    
13-01-2018 18:15 Atak'55 HS 1 HPJ Stravoc HS 1    
13-01-2018 19:00 HPJ Stravoc DS 1 Peelpush DS 2   D2
           
20-01-2018 12:30 HPJ Stravoc MB 1 VC Weert MB 2 D3 D3
20-01-2018 14:30 HPJ Stravoc DS 3 Grashoek DS 2 Ton Tindemans MB1
20-01-2018 16:00 VC Maasdal MC 1 HPJ Stravoc MC 1    
20-01-2018 17:00 VC Bravo DS 1 HPJ Stravoc DS 2    
20-01-2018 17:00 Ledub HS 3 HPJ Stravoc HS 2    
20-01-2018 17:30 Volley Tilburg DS 1 HPJ Stravoc DS 1    
20-01-2018 19:00 VC Limac HS 1 HPJ Stravoc HS 1    
           
27-01-2018 14:30 S'62 MB 1 HPJ Stravoc MB 1    
27-01-2018 14:30 S'62 MC 1 HPJ Stravoc MC 2    
27-01-2018 14:30 HPJ Stravoc MC 1 VC Weert MC 2 H2 H2
27-01-2018 16:30 HPJ Stravoc HS 2 HHC HS 3 D1 D1
27-01-2018 16:30 VC Weert MA 2 HPJ Stravoc MA 1    
27-01-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 2 VC Limac DS 1   MC1
27-01-2018 17:00 Accretos MB 2 HPJ Stravoc MB 2    
27-01-2018 19:00 HPJ Stravoc DS 1 Zaanstad DS 1   D2
           
03-02-2018 13:00 Livoc Liessel MA 1 HPJ Stravoc MA 1    
03-02-2018 14:30 HPJ Stravoc MC 2 Accretos MC 3 D2 MC1
03-02-2018 14:30 HPJ Stravoc DS 3 Ledub DS 4 D2 MC1
03-02-2018 15:00 BVC Holyoke MB 1 HPJ Stravoc MB 2    
03-02-2018 16:00 Civitas HS 3 HPJ Stravoc HS 2    
03-02-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 2 HHC DS 1   MC2
03-02-2018 16:30 HPJ Stravoc MC 1 VC HERO MC 1 D1 MC2
03-02-2018 17:00 HHC HS 1 HPJ Stravoc HS 1    
03-02-2018 17:00 Grashoek DS 3 HPJ Stravoc DS 4    
03-02-2018 19:00 HPJ Stravoc DS 1 Sliedrecht Sport DS 2   D2
           
10-02-2018 16:00 Scylla DS 1 HPJ Stravoc DS 1    
           
17-02-2018 12:30 HPJ Stravoc MB 2 VC Kessel MB 1 D4 D4
17-02-2018 14:30 VC Olympia MB 3 HPJ Stravoc MB 1    
17-02-2018 14:30 HPJ Stravoc MA 1 VC Kessel MA 1 H2 H2
17-02-2018 14:30 Revoc/VCB MC 3 HPJ Stravoc MC 2    
17-02-2018 16:15 Saturnus DS 2 HPJ Stravoc DS 2    
17-02-2018 16:15 VC Sittardia MC 1 HPJ Stravoc MC 1    
17-02-2018 16:30 HPJ Stravoc HS 2 BVC Holyoke HS 1 H1 MA1
17-02-2018 16:30 Tupos DS 2 HPJ Stravoc DS 3    
17-02-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 4 VC Olympia DS 6 H1 MA1
17-02-2018 19:00 HPJ Stravoc HS 1 Hajraa HS 1   D4
           
24-02-2018 14:00 VC Kessel MB 1 HPJ Stravoc MB 2    
24-02-2018 14:30 HPJ Stravoc MA 1 VC Weert MA 2 D3 MC2
24-02-2018 14:30 HPJ Stravoc MC 1 HHC MC 1 D3 MC2
24-02-2018 16:30 HPJ Stravoc MB 1 VC Olympia MB 3 H1 MA1
24-02-2018 16:30 HPJ Stravoc MC 2 BVC Holyoke MC 2 H1 MA1
24-02-2018 19:00 HPJ Stravoc HS 1 HLB Van Daal/DS HS 2   MB1
           
03-03-2018 11:00 Ledub MA 1 HPJ Stravoc MA 1    
03-03-2018 16:00 Olsredlem DS 1 HPJ Stravoc DS 3    
03-03-2018 19:00 HPJ Stravoc HS 1 Hands up HS 2   MB1
03-03-2018 19:00 Ledub DS 7 HPJ Stravoc DS 4    
           
10-03-2018 13:00 Bach SV MB 1 HPJ Stravoc MB 2    
10-03-2018 14:30 HPJ Stravoc DS 3 VC Olympia DS 3 D2 MC2
10-03-2018 15:00 HHC MB 2 HPJ Stravoc MB 1    
10-03-2018 15:00 HHC MC 1 HPJ Stravoc MC 1    
10-03-2018 16:00 VC Kessel MA 1 HPJ Stravoc MA 1    
10-03-2018 16:00 Hands up HS 2 HPJ Stravoc HS 1    
10-03-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 2 ADC DS 2   D3
10-03-2018 16:30 HPJ Stravoc MC 2 S'62 MC 1 D1 D1
10-03-2018 19:00 HPJ Stravoc DS 1 IMS/Voltena DS1 DS 1   MC2
10-03-2018 19:30 Hovoc HS 3 HPJ Stravoc HS 2    
           
17-03-2018 12:30 HPJ Stravoc MB 2 S'62 MB 2 MA1 MA1
17-03-2018 14:00 Civitas MC 2 HPJ Stravoc MC 2    
17-03-2018 14:30 HPJ Stravoc MA 1 VC HERO MA 1 D4 D4
17-03-2018 15:00 VC Wik Groot-Ammers DS 1 HPJ Stravoc DS 1    
17-03-2018 15:00 VC HERO MC 1 HPJ Stravoc MC 1    
17-03-2018 16:00 VC Fortutas DS 2 HPJ Stravoc DS 3    
17-03-2018 16:30 HPJ Stravoc HS 2 S'62 HS 1 H1 MB2
17-03-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 4 Bach SV DS 3 H1 MB2
17-03-2018 18:15 Vludoc '98 DS 1 HPJ Stravoc DS 2    
17-03-2018 19:00 HPJ Stravoc HS 1 Furos HS 1   H2
           
24-03-2018 14:30 HPJ Stravoc MC 2 Revoc/VCB MC 3 D2 MC1
24-03-2018 14:30 HPJ Stravoc DS 3 VC Weert DS 2 D2 MC1
24-03-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 2 Hajraa DS 2   D1
24-03-2018 16:30 HPJ Stravoc MC 1 VC Maasdal MC 1 D1 D1
24-03-2018 17:00 Accretos DS 3 HPJ Stravoc DS 4    
24-03-2018 18:30 Saturnus HS 2 HPJ Stravoc HS 2    
24-03-2018 19:00 Nuvoc HS 1 HPJ Stravoc HS 1    
24-03-2018 19:00 HPJ Stravoc DS 1 VoCASA DS 1   D2
           
31-03-2018 14:00 VC Weert MC 2 HPJ Stravoc MC 1    
31-03-2018 16:00 VC Weert MB 2 HPJ Stravoc MB 1    
           
07-04-2018 12:30 HPJ Stravoc MB 2 BVC Holyoke MB 1 MA1 MB1
07-04-2018 13:00 VC Limac MC 1 HPJ Stravoc MC 1    
07-04-2018 14:30 HPJ Stravoc MA 1 Livoc Liessel MA 1 H2 MB2
07-04-2018 14:30 HPJ Stravoc MB 1 HHC MB 2 D4 MB2
07-04-2018 15:00 Accretos MC 3 HPJ Stravoc MC 2    
07-04-2018 16:30 HPJ Stravoc HS 2 VC Velden HS 1 H1 MB1
07-04-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 4 VC Limac DS 4 H1 MB1
07-04-2018 17:00 Revoc/VCB DS 1 HPJ Stravoc DS 3    
07-04-2018 17:00 Ledub DS 1 HPJ Stravoc DS 1    
07-04-2018 19:00 HPJ Stravoc HS 1 VC Polaris HS 1   D4
07-04-2018 19:15 VC Olympia DS 2 HPJ Stravoc DS 2    
           
14-04-2018 13:00 Accretos HS 2 HPJ Stravoc HS 2    
14-04-2018 14:30 VC Weert DS 3 HPJ Stravoc DS 4    
14-04-2018 14:30 HPJ Stravoc MC 2 Civitas MC 2 D2 MC1
14-04-2018 14:30 HPJ Stravoc DS 3 VC Kessel DS 2 D2 MC1
14-04-2018 16:00 VC Fortutas MB 1 HPJ Stravoc MB 1    
14-04-2018 16:30 Tupos HS 1 HPJ Stravoc HS 1    
14-04-2018 16:30 S'62 MB 2 HPJ Stravoc MB 2    
14-04-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 2 Jokers VC DS 1   D3
14-04-2018 16:30 HPJ Stravoc MC 1 VC Sittardia MC 1 D1 MC2
14-04-2018 17:00 VC HERO MA 1 HPJ Stravoc MA 1    
14-04-2018 19:00 HPJ Stravoc DS 1 VollinGo DS 1   MC1
           
21-04-2018 12:30 HPJ Stravoc MB 2 Accretos MB 2 MA1 MB1
21-04-2018 13:00 BVC Holyoke MC 2 HPJ Stravoc MC 2    
21-04-2018 14:30 HPJ Stravoc MA 1 Ledub MA 1 H2 MB2
21-04-2018 14:30 HPJ Stravoc MB 1 VC Fortutas MB 1 D4 MB2
21-04-2018 16:00 VC Kessel DS 1 HPJ Stravoc DS 2    
21-04-2018 16:30 HPJ Stravoc HS 2 Peelpush HS 3 H1 MA1
21-04-2018 16:30 HPJ Stravoc DS 4 VC Fortutas DS 3 H1 MB1
21-04-2018 17:00 Spaarnestad DS 1 HPJ Stravoc DS 1    
21-04-2018 19:00 Peelpush DS 4 HPJ Stravoc DS 3    
21-04-2018 19:00 HPJ Stravoc HS 1 TFC HS 1   D4
Attachments:
Download this file (Schema 17-18 2e helft.pdf)Schema 17-18 2e helft.pdf[ ]412 kB

Recente links

Verjaardagen

Kalender

Jun July 2018 Aug
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
232425262729
3031     

Wedstrijden